BİZİM HİKAYEMİZ

LiArt Medya: Hayal Kur

Biz, Egemen Cengiz ve Nadin İpekli Cengiz tarafından kurulan bir ''Çekim, Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı''yız.

Bir hayalimiz vardı: Özgür olmak. Mesaili işlerde, patronlara para kazandırmak için çalışmak özgürleşmemizin önündeki en büyük engeldi. Biz de kendimiz için çalışmaya karar verdik ve LiArt Medya'yı kurduk.

Kendi işini kurmaya çalışırken en büyük zorluğun 'çekim' ve 'tanıtım' işleri olduğunu fark ettik. Zaten bu yüzden biz zorlanmadık. Çünkü kendi işimiz ''çekim, dijital pazarlama ve reklam''dı.

Amacımız, bizim gibi hayali özgürlük olan insanların kendi işini kurmasına ve kendi işini kurmuş insanların işini büyütmesine yardım etmek.

hakkımızda 2.jpg

KİMLER BİZİMLE ÇALIŞMALI?

''Günün birinde paraya, konuma ve başarıya aldırış bile etmeyen bir insanla tanışacaksınız. İşte o zaman ne kadar yoksul olduğunuzu anlayacaksınız.''

-Rudyard Kipling-
 

Eğer hayaliniz dünya turuna çıkmaksa maaşlı bir işte çalışarak bunu ancak emekliliğinizde gerçekleştirebilirsiniz. Tabi maaşınız çok iyiyse. Kendi işinizi kurarak bunu ne zaman isterseniz o zaman gerçekleştirirsiniz. Hayalinizin ne olduğunun bir önemi yok. İster Mars'a gitmek olsun, ister memlekete... Kendiniz için çalışırsanız hayalleriniz için çalışırsınız.

Ama dediğimiz gibi, kendi işini kurmanın en zor tarafı kendi işini tanıtmak. Dünyanın en iyi ürününe ya da hizmetine de sahip olsanız, kimsenin bundan haberi yoksa satış yapamazsınız.

 

Artık dijitalleşme ve sosyal medyanın yardımıyla tanıtım yapmak çok ucuz. Fakat kurumsal kimlik oluşturmadan, markalaşmadan ve profesyonel reklam kampanyaları oluşturmadan bilinçsizce tanıtım yapmak; hem zamanınızı hem de paranızı çöpe atmak demek. ''Bir Instagram sayfası açarım, fırsat buldukça paylaşım yaparım, arada sırada da reklam veririm, oldu bitti.'' derseniz, kısa zamanda sadece 'bitti' dersiniz. Tanıtımlardan, reklamlardan sonuç almak için hala profesyonellere ihtiyacınız var.

 

İşte biz o profesyonelleriz. Uzun yıllar akademik eğitimler, sertifika programları, seminerler, sektör tecrübesi derken 'bitti' aşamasından 'oldu' aşamasına geldik.

Siz işinizi tanıtmakla zaman kaybedeceğinize, sadece işinizi daha iyi yapmaya zaman harcayın diye biz varız. Ayrıca unutmayın: ''Vakit nakittir.''
 

EKİBİMİZ

 
43563958_10214486510331366_3215037394789072896_n_edited_edited.jpg
index3_edited.jpg

Kurucu & Kreatif Direktör

EGEMEN CENGİZ

Videographer & Fotoğrafçı

1993, İstanbul doğumlu. Nadin İpekli Cengiz'le evli.

Bahçeşehir Üniversitesi Sinema-Televizyon ve Fotoğrafçılık bölümleri ve SAKM Temel Oyunculuk mezunu. Anadolu Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü'nde eğitimine devam ediyor.

Düğün fotoğrafçılığı, kısa film yönetmenliği, senaristlik, web site tasarımcılığı gibi bağımsız işler yapıp; reklam, dizi ve sinema setlerinde çalıştıktan sonra LiArt Medya'yı kurdu.

izel_edited.jpg
 

Kurucu & Kurumsal İletişim Sorumlusu

NADİN CENGİZ

Sosyal Medya Uzmanı

1995, İstanbul doğumlu. Egemen Cengiz'le evli.

Facebook Bluprint ve ODTÜ Sosyal Medya Uzmanlığı sertifika programlarını başarıyla tamamladı.

Kimya öğretmenliği, veteriner teknikerliği, ilk yardım eğitmenliği gibi işler yaptıktan sonra LiArt Medya'yı kurdu.

index4_edited_edited_edited.jpg

Reklam ve Marka Yönetimi

İZEL BOSTANCI

1994, Edirne doğumlu.

Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunu.

Zarakol İletişim'de Marka Yönetmeni olarak çalıştı.

OMG!Medya'da PR (Halkla İlişkiler) Uzmanı olarak çalıştı.

Daha sonra LiArt Medya'ya katıldı.

Yazılım ve Görsel Tasarım

ARİ İPEKLİ

2003, İstanbul doğumlu.

Cosmos Özel Anadolu Yazılım Lisesi mezunu. Varşova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde eğitimine devam ediyor.

İlk bilgisayar oyununu henüz 11 yaşındayken yazdı.

KEDİ isimli oyun sunucusunun yaratıcı ve geliştiricisi.

VipVepTasarım yazılım şirketini kurduktan sonra LiArt Medya'ya katıldı.

Lua ve C# yazılım dillerini biliyor.

MARKALAR

logo2.jpg
IMG_2946.JPG
index7.jpg
3d+logo+signature.png
vishnu doğal taş.jpg
CUK MODA.png
EgnaceDesignLogo.jpg
Başlıksız-1 kopya.png
index99.jpg
Aynısının egemen versionu.jpg
logo.png
MILA.png
Ekran Resmi 2020-03-05 11.56.37.png
KOL.jpg